Vytápění domů a bytů

Potrubní rozvod vytápění

Materiál rozvodu volíme ten nejvhodnější pro konkrétní zakázku. Vždy samozřejmě záleží přání a finanční možnosti zákazníka. Nejčastěji rozvody provádíme z potrubí měděného, ocelového a plastového. Pro práci se všemi těmito materiály máme příslušná osvědčení.

Otopná tělesa

Zde záleží především na designu, který si zákazník vybere. S potřebnou velikostí a počtem těles samozřejmě poradíme, aby vše fungovalo na jedničku a výkon těles byl dostatečný pro vytápěný prostor. Nejčastěji používáme tělesa od výrobců Korado a Concept. Obě značky jsou záruka kvality. Nabízí nespočet možných designů a barevných provedení koupelnových, deskových a designových těles, vertikálních i horizontálních a také disponují širokým výběrem konvektorů a otopných lavic. Rozhodně je z čeho vybírat. Pokud ale zákazník upřednostňuje jiného výrobce, samozřejmě to není problém. Uděláme vše, abychom splnili Vaše přání.

Podlahové vytápění

Rozvod podlahového vytápění zpravidla provádíme z vícevrstvého plastového potrubí. Volíme značky, se kterými máme dobré zkušenosti např. Concept, Rehau apod.

Podokenní plynová topidla

Pro některé objekty je vhodnější způsob vytápění instalace plynových topidel tzv. wawek. Rádi poradíme s výběrem vhodného topidla a postaráme se o jeho instalaci vč. vyřešení přívodu plynu a potřebné revize OPZ. Nejčastěji volíme podokenní topidla Beta a Gamat (výrobce Karma).

Užitečné odkazy

https://www.korado.cz/

https://www.koupelny-ptacek.cz/katalog-produktu/vytapeni-1/sekce/radiator

https://www.karma-as.cz/